Tel.: 737 392 722
Nákupní košík 0,00 Kč

Plátěný přístřešek

Plátěný přístřešek

  • rychlá montáž/demontáž
  • nepromokavá střešní plachta
  • možnost doplnění bočními plachtami
  • velký výběr rozměrů a barev
  • dokonalá ochrana před větrem, deštěm ale i pálícím sluncem
  • minimální údržba

Plátěný přístřešek s nůžkovou konstrukcí postavíte během pár minut a to bez největší námahy. Jakákoliv akce pod širým nebem již od nynějška bude probíhat v suchu a ve stínu. Plátěné přístřešky dokonale ochrání nejen před deštěm, ale vytvoří také příjemný stín v horkém létě. Plátěný přístřešek je velmi snadno přenosný, díky čemuž jej můžete libovolně přesouvat všude tam, kde právě potřebujete.

Konstrukce

Plátěný přístřešek má pevnou a stabilní ocelovou konstrukci s práškovým nátěrem, která ji ochrání před korozi. V nabídce máme také hliníkové a hexagonové konstrukce, které jsou estetičtější a lehčí, což oceníte hlavně během přepravy. Nastavitelné výšky nohou, vyměnitelné náhradní díly, nepromokavá střešní plachta, možnost doplnit plátěné přístřešky bočními plachty - to je jen pár výhod plátěných přístřešků.

Montáž, demontáž a kotvení

Plátěný přístřešek postavíte díky nůžkové konstrukci během pár minut včetně nasazení střešní plachty. Střešní plachtu lze na konstrukci ponechat. Boční plachty Vás ochrání nejen před větrem, ale také před zvědavými pohledy sousedů. Správným ukotvením zabráníte poškození stanu.

Skladování

Stan po složení zabírá jen málo místa, a tak jej můžete uskladnit třeba i ve sklepě.

Plátěný přístřešek - photo

Prověřené našimi zákazníky

Výběr nezávislých recenzí našich zákazníků z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Dodání do bydliště . Dobrá komunikace. ”
Ověřený zákazník
„ Rychlé dodání a vstřícný přístup. ”
Ověřený zákazník
„ rychlé jednání ”
Ověřený zákazník