Tel.: 737 392 722
Nákupní košík 0,00 Kč

Cateringový stan

Cateringový stan

  • velký výběr rozměrů
  • možnost barevných kombinací střechy a bočních plachet
  • různé typy konstrukcí
  • možnost doplnění o led světýlka, ozvučení, podlahu
  • rychlá montáž/demontáž
  • využitelné v každém počasí

Bez cateringových stanů se neobejde žádná garden párty, firemní večírek či svatba v exteriéru. Cateringový stan je nepromokavý, nemusíte se tedy bát, že Vám počasí překazí Vaši akci. Velkou výhodou cateringových stanů je rychlost postavení, skladnost a mobilita. Dokážete ho postavit bez problémů téměř všude. Cateringový stan lze doplnit lavicemi, stoly, světýlky nebo i květinovou výzdobou dle přání zákazníka.

Konstrukce

V nabídce máme ocelové, hliníkové nebo profi hexagonové konstrukce v různých velikostních provedeních. Konstrukce lze vzájemně spojovat, čímž získáte větší rozměr cateringového stanu. Konstrukce se může lišit kromě materiálu také průřezem nosných nohou: klasický čtvercový nebo vysoko nosný šest-úhelníkový profil nohy stanu. Střešní plachta je ve všech případech nepromokavá. V případě potřeby se boční plachty upevní na střechu stanu suchými zipy po obvodu.

Montáž, demontáž a kotvení

Cateringový stan díky nůžkové konstrukci postavíte během pár minut a dokonce bez nutnosti použití nějakého nářadí. Správným ukotvením zabráníte poškození stanu. Díky vodním zátěžím lze cateringový stánek ukotvit také na betonu nebo dlažbě. Po skončení akce stan snadno složíte a umístíte do kufru osobního auta.

Skladování

Uskladnění cateringového stanu je nenáročné, po složení zabírá jen málo místa a nepotřebuje speciální podmínky.

Cateringový stan - photo

Prověřené našimi zákazníky

Výběr nezávislých recenzí našich zákazníků z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Dodání zboží do dvou pracovních dnů tak, jak je inzerováno ”
Ověřený zákazník
„ Rychlé jednání. ”
Ověřený zákazník
„ Co bylo dohodnuto klaplo bez jediného zaváhání! ”
Ověřený zákazník