Tel.: 737 392 722
Nákupní košík 0,00 Kč

Rozkládací stan

Rozkládací stan

  • snadná montáž, demontáž
  • po sbalení zabírá malý prostor, je nenáročný na skladování a přepravu
  • ocelová, hliníková a profi konstrukce
  • velký výběr barev a rozměrů
  • možnost potisku

Pořádáte večírek, chystáte party nebo připravujete svatbu a rádi byste svůj event uspořádali pod širým nebem? Rozkládací stany jsou pro Vás jako stvořené.

Díky široké nabídce modelů a jejich rozměrů dokážu bez problémů vyřešit jakýkoliv problém s chybějícím místem nebo prostorem a poslouží jako dokonalá ochrana před nepříznivým počasím nebo paprsky pálícího slunce.


Konstrukce
V nabídce máme několik rozměrů rozkládacích stanů, přičemž si můžete vybrat, zda chcete rozkládací stany s ocelovou, hliníkovou nebo hexagonovou konstrukcí. Nepromokavá střešní plachta je samozřejmostí.

Rozkládací stan můžete doplnit bočními plachtami, které se jednoduše připevní suchými zipy ke střeše. Přenosné tašky, kotvení a ostatní příslušenství naleznete v naší nabídce.

Montáž, demontáž a kotvení
Montáž a demontáž je velmi jednoduchá, přičemž Vám nezabere více než 5 minut. Bez nářadí to zvládne i laik. Pro svou lehkost jsou rozkládací stany velmi oblíbené, bez větších problémů je lze přenášet z místa na místo. Navíc, při správném kotvení stan vydrží i silnější vítr, není třeba se obávat poškození.

Skladování
Rozkládací stan má ve složeném stavu kompaktní rozměry a je nenáročný na skladování i přepravu.

Prověřené našimi zákazníky

Výběr nezávislých recenzí našich zákazníků z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Rychlost ”
Ověřený zákazník
„ rychlé jednání ”
Ověřený zákazník
„ Rychlé vyřízení objednávky ”
Ověřený zákazník